Transfer Hatları

Makers_ Beyaz _Eşya_Hat

Beyaz Eşya, Otomotiv, Cam Sanayi ve Genel Endüstri için sanayinin transfer sistemleri alanındaki ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyoruz.

Kaynak Uygulamaları

Makers_ Beyaz _Eşya_Hat

İşlenecek ürünün hem malzeme özellikleri hem de geometrik yapısı dikkate alınarak kaynak hattının ve prosesin özgünlüklerini belirliyoruz.

Montaj Hatları

Makers_ Beyaz _Eşya_Hat

Minimum hareket, zaman ve sarf ile maksimum verim için montaj süreçlerini simüle ederek süreçleri detaylandırıyor ve parkuru kuruyoruz.

Yapıştırma Hatları

Makers_ Beyaz _Eşya_Hat

Cam-Plastik, Plastik-Sac, Metal-Cam gibi kombinasyonlarında yapıştırma süreçlerinin öncesinde plazma teknolojini kullanan uygulamalar ile...

01.

Fabrika Otomasyonu

Makers, fabrika otomasyonunda geniş tecrübeye sahip ekibi ile projelendirmeden başlayan teslimata ilerleyen tüm süreçleri aynı kalitede yürütür. Bütün imalatlar, Makers’in bünyesindeki makina parkurlarında gerçekleşmektedir.

02.

Robotik Uygulamalar

Makina ya da hat kurulumlarında projenin ihtiyacına göre 6 eksen ya da kartezyen robot teknolojilerini kullanıyoruz. Özellikle handling, palletizing, parça besleme ve yapıştırma uygulamalarında yetkinleşmiş robotik ekibimiz ile imalat öncesinde,simülasyon uygulamaları ile optimize ettiğimiz sistemleri projelendirip, gerçekleştiriyoruz.

03.

Makina ve Hat İmalatı

Beyaz Eşya, Otomotiv, Cam ve Genel Endüstride, edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda, özellikle; kaynak otomasyonları, transfer sistemleri, yapıştırma otomasyonu ve montaj hatlarında çözüm ortaklarımızın taleplerinine yönelik endüstri 4.0 uyumlu, makina imalat çözümleri sunuyoruz.

İnovatif
Mühendislik

Makers, Türkiye ve tüm Dünya’da iş yapabilme becerisine ve sektörel birikime sahip HKTM’nin bünyesinde başarılı projelere imza atan çekirdek ekibin önderliğinde kurulan ve özellikle beyaz eşya fabrika otomasyonu alanında yoğunlaşarak dünya çapında büyük otomasyon projelerine imza atma hedefi ile organize olan ve hızla büyüyen yeni bir grup firmasıdır.

Güncel teknoloji imkanları, yetenekli insan kaynağı, kurumsal iş yapma politika ve prensipleri ile çalışan Makers; inovatif mühendislik çözümlerini endüstri ile verimli ve herkes için karlı olacak koşullarda buluşturmak için üretmektedir.

Makers
Beyaz Eşya Sektörü
Otomotiv Sektörü
Cam Sanayi
Genel Endüstri

İnovatif Mühendisliğin, Başlıca Çözüm Ortakları

Makers, tutarlı mühendislik anlayışıyla hedefe odaklanarak çözüm ortağı ile birlikte başarılı projelere imza atmak için gerekli heyecan, özveri ve çabaya daima sahiptir.