Otomotiv Sektörü için

İmal Edilen Servo Pres

Makers tarafından üretilen ilgili pres, sürücü kaynağı olarak bir servo motoru kullanan bir pres makinasıdır. Servo motorun avantajı, sabit bir devir hızına kıyasla çıkış milinin hem konumunu hem de hızını kontrol edebilmesidir. 10 tona kadar yük kapasitesi gereken yerlerde kullanım imkanı sunan, ihtiyaçlara göre; tork, hız ve pozisyon kontrolü sağlayabilen, yüksek hassasiyet sınıfına sahip uygulamadır.

Servo presler, mekanik preslere göre daha avantajlı uygulamalardır.

Servo Press'in ayarlanabilir bir stroku vardır; kayma hareketi, derin çekme damgaları için gerekli baskı yükü ayarlanabilir, ardından sığ parça damgalarına ve hatta boşluklara izin verecek şekilde farklı programlamalar yapılabilir. Hız: Standart bir mekanik prese kıyasla, Servo Presler % 37'ye kadar daha yüksek çevrim oranlarna sahiptir

Standart bir mekanik prese kıyasla, Servo Presler % 37'ye kadar daha yüksek çevrim oranlarna sahiptir.

Enerji Tasarrufu: Servo Preste sürekli çalışan bir volan yoktur, bu da enerji tüketimi maliyetlerini azaltır.

Kalite: Daha iyi biçimlendirme stabilitesi, daha az parça reddi anlamına gelir.

Daha uzun takım ömrü: Takım darbe hızını düşürürken aynı zamanda döngü süresini kısaltmak darbe yükünü azaltır ve böylece takım ömrünü maksimuma çıkarır. Artan yağlama etkinliği gözlemlenmiştir ve titreşimli veya salınımlı kayma hareketinin kullanılması takım ömrünü daha da uzatabilir.

Çalışma Süresi: Senkronize kavrama ve uzatılmış fren ömrü, daha az sıklıkta bakım ve daha iyi ekipman çalışma süresi sağlar.

İrtibata Geç